Zwem Vereniging Zoetermeer

Opstelling officials

Hier kunnen jullie de opstelling vinden van de officials per wedstrijd

December 2019  

Datum dec 15 dec 22 dec
Wedstrijd Niveau #2 Miniorencircuit #2 LAC #2
Zwembad Hofbad De Windas De Veur
Tijd juryvergadering 13.30 15.45 14.00
Officials
Rene Albers 123J X
X
Nancy Boudestein 3J X

Harry van Dijk 23JK

Jeannette van Dijk 3

Marjon Dijkman 23JK

Roelof Dijkstra a4 X X
Mariëlle Drabbe 3
X
Sonja Hendriks 4
Pam Hols 3 X

X
Carolien Maas 3
X
Lieke Molenaar 3JK
X
X
Mike Molenaar 4

X
Sherida Pabarni 3J

X
Michelle de Snaijer a4 X
Marjolein Taal 3J
Stefan Tiebosch 3 X
Peet Verbeek 3

Januari 2020

Datum 12 jan 19 jan 26 jan
Wedstrijd NZC #3 Miniorencircuit#3 JIO #2
Zwembad De Veur De Zijl Sterrenbad
Tijd juryvergadering 13.15 13.00 15.30
Officials
Rene Albers 123J X

Nancy Boudestein 3J

Harry van Dijk 23JK X
Jeannette van Dijk 3

Marjon Dijkman 23JK

Roelof Dijkstra a4
X
Mariëlle Drabbe 3

Sonja Hendriks 4 X
Pam Hols 3


Carolien Maas 3 X

Lieke Molenaar 3JK X


Mike Molenaar 4


Zoë Molenaar a4   X   X
Nicolette Mulder a4  X X   
Sherida Pabarni 3J


Heinz van Rijn a4      X
Michelle de Snaijer a4
X

Marjolein Taal 3J X
Stefan Tiebosch 3 X
Peet Verbeek 3 X

Februari 2020

Datum 1 feb 2 feb 16 feb 16 feb 
Wedstrijd LAC #3 Niveau #3 Limiet JJS #2
JIO #3 
Zwembad De Veur Hofbad De Kromme Rijn De Fluit 
Tijd juryvergadering 13.00 13.30 13.00 15.15 
Officials  
Rene Albers 123J

 
Nancy Boudestein 3J

 
Harry van Dijk 23JK X
 
Jeannette van Dijk 3

X
 
Marjon Dijkman 23JK

X  
Roelof Dijkstra a4
X
 
Mariëlle Drabbe 3

 
Sonja Hendriks 4
X X  
Pam Hols 3
X

 X
Carolien Maas 3

 
Lieke Molenaar 3JK

X
 
Mike Molenaar 4 X


 
Zoë Molenaar a4


 
Nicolette Mulder a4 X

 
Sherida Pabarni 3J


 
Heinz van Rijn a4
X 
Michelle de Snaijer a4
X

 
Marjolein Taal 3J X
 
Stefan Tiebosch 3
X  
Peet Verbeek 3

X  

Maart 2020

Datum 1 mrt 15 mrt 22 mrt 29 mrt
Wedstrijd LAC #4 NZC #4 Limiet JJS #3
Minioren #4
Zwembad Groenhovenbad Groenhovenbad De Kromme Rijn De Veur
Tijd juryvergadering nnb nnb 13.00 14.00
Officials
Rene Albers 123J

Nancy Boudestein 3J

Harry van Dijk 23JK

X
Jeannette van Dijk 3
X
X
Marjon Dijkman 23JK
X

Roelof Dijkstra a4

Mariëlle Drabbe 3

Sonja Hendriks 4
X X
Pam Hols 3 X
X
X
X
Carolien Maas 3 X

X
Lieke Molenaar 3JK
X

Mike Molenaar 4 X


Zoë Molenaar a4 X


X
Nicolette Mulder a4 X
X
X
Sherida Pabarni 3J


Heinz van Rijn a4
X
Michelle de Snaijer a4


Marjolein Taal 3J X
X
Stefan Tiebosch 3
X
Peet Verbeek 3

X

 

 

 

 

 

 

 


Ogenblik a.u.b. ...