Zwem Vereniging Zoetermeer

Opstelling officials

Hier kunnen jullie de opstelling vinden van de officials per wedstrijd.

September 2018

Datum 16 sept 23 sept 30 sept 
    JIO #1 Minioren-Junioren #1 Niveau #1 
Zwembad De Veur Aquarijn Waterthor 
Tijd juryvergadering 14.00 11.30  13.15 
Officials    
Rene Albers 123J
   
Nancy Boudestein 3J
  X 
Yancey Bouman 2
  X 
Rien Bruggeman 23JK
   
Harry van Dijk 23JK
   
Jeannette van Dijk 3    
Marjon Dijkman 23JaK
X   
Mariëlle Drabbe 4   X   
Marco van Helden a4      
Sonja Hendriks 4
   
Pam Hols 3
 X  
Carolien Maas 4    
Lieke Molenaar 3JK X
  X 
Mike Molenaar a4 X    
Ellen Paardekooper 3J    
Sherida Pabarni 3aJ
  X 
Marjolein Taal 3J
   
Stefan Tiebosch 3
   
Peet Verbeek 3
 X  
Edwin van 't Walderveen 23JaK
   X

Oktober 2018

Datum 7 okt 13 okt 14 okt  21 okt  28 okt
Wedstrijd NZC #1 LAC #1
Swimkick-Minioren #1 Junioren-Jeugd-Senioren  Vijfkamp 
Zwembad Groenhovenbad De Veur De Windas De Veur Wasbeek 
Tijd juryvergadering 15.00 13.00
15.45 14.00  16.15
Officials    
Rene Albers 123J
 X  
Nancy Boudestein 3J X


 X  
Yancey Bouman 2
   
Rien Bruggeman 23JK
X    
Harry van Dijk 23JK
X    
Jeannette van Dijk 3 X
  X 
Marjon Dijkman 23JaK

X    
Mariëlle Drabbe 4
    X
Marco van Helden a4
X    
Sonja Hendriks 4
   
Pam Hols 3 X
 X
 X X 
Carolien Maas 4

X    
Lieke Molenaar 3JK X
X    
Mike Molenaar a4
X    
Ellen Paardekooper 3J    
Sherida Pabarni 3aJ
X    
Marjolein Taal 3J
   
Stefan Tiebosch 3
   
Peet Verbeek 3
X
     
Edwin van 't Walderveen 23JaK X
 
 X  

November 2018

Datum 4 nov 11 nov
Wedstrijd Junioren-Jeugd-Senioren JIO #2
Zwembad De Veur De Fluit
Tijd juryvergadering 14.00 15.15
Officials
Rene Albers 123J X
Nancy Boudestein 3J

Yancey Bouman 2
Rien Bruggeman 23JK
 
Harry van Dijk 23JK X
 
Jeannette van Dijk 3  
Marjon Dijkman 23JaK

Mariëlle Drabbe 4
Marco van Helden a4
 
Sonja Hendriks 4 X
Pam Hols 3 X
X
Carolien Maas 4 X

Lieke Molenaar 3JK X
 
Mike Molenaar a4 X
Ellen Paardekooper 3J
Sherida Pabarni 3aJ
 
Marjolein Taal 3J
Stefan Tiebosch 3
Peet Verbeek 3

Edwin van 't Walderveen 23JaK X

December 2018

Datum 1 dec 2 dec 9 dec 16 dec
Wedstrijd LAC #2 Niveau #2
Minioren-Junioren #2 Vijfkamp
Zwembad De Veur Waterthor De Windas 5-mei bad
Tijd juryvergadering 13.00 13.15
15.45 15.00
Officials
Rene Albers 123J
X
 
Nancy Boudestein 3J
X

 
Yancey Bouman 2
Rien Bruggeman 23JK X

Harry van Dijk 23JK X

Jeannette van Dijk 3  
  X
Marjon Dijkman 23JaK

X
Mariëlle Drabbe 4
X X
Marco van Helden a4
  X
Sonja Hendriks 4
Pam Hols 3
X
X
Carolien Maas 4 X


Lieke Molenaar 3JK X

X  
Mike Molenaar a4 X

Ellen Paardekooper 3J
Sherida Pabarni 3aJ
X
Marjolein Taal 3J
Stefan Tiebosch 3
Peet Verbeek 3

X
Edwin van 't Walderveen 23JaK
   

 


Ogenblik a.u.b. ...