Zwem Vereniging Zoetermeer

Wedstrijdkalender

September 2018

Dag Datum Verzameltijd Wedstrijd Organisatie Zwembad
zo 16 september 13.40 JIO #1 ZVZ/WVZ De Veur
zo 23 september 10.40 Minioren-Junioren #1  BZ&PC/AZC Aquarijn
 zo 30 september 12.55 Niveauwedstrijd #1 Regio West Waterthor

 

Oktober 2018

Dag Datum Verzameltijd Wedstrijd Organisatie Zwembad
zo 7 oktober 14.40  Nationale Zwemcompetitie #1 GZC Widex Donk Groenhovenbad
za  13 oktober 12.40 LAC #1 WVZ/ZVZ De Veur
zo 14 oktober 15.45 Swimkick-Minioren #1 De Gouwe/Watervogels/D'Elft De Windas
zo 21 oktober 13.40 Junioren-Jeugd-Senioren #1 LinK De Veur
vr-zo 26-28 oktober   Swimcup - NJK 800/1500    
zo 28 oktober 15.55  Vijfkamp #1 ZV Sassenheim  

 

November 2018

Dag  Datum  Verzameltijd Wedstrijd Organisatie Zwembad
zo  4 november  13.40 Junioren-Jeugd-Senioren #2 ZV Zoetermeer De Veur
zo  11 november  14.55 JIO #2 SG De Vliet De Fluit
za-zo  17-18 november   Regiokampioenschappen deel 1 kb (limieten) Regio West Sportboulevard Dordrecht
za-zo  24-25 november   Regiokampioenschappen deel 2 kb (limieten) Regio West Sportboulevard Dordrecht

 

December 2018

Dag  Datum  Verzameltijd Wedstrijd Organisatie Zwembad
za  1 december 12.40 LAC #2 ZVZ / WVZ De Veur
zo  2 december 12.55 Niveauwedstrijd #2 Regio West Waterthor
zo  9 december 15.45 Minioren-Junioren #2 Watervogels/ZVZ De Windas
do-zo  13-16 december   NJJK kb KNZB

zo 16 december 14.40 Vijfkamp #2 ZVL-1886 5-mei bad
vr-zo 21-23 december   ONK kb KNZB  

 

Januari 2019

Dag Datum Verzameltijd Wedstrijd Organisatie Zwembad
zo 13 januari Zwemcompetitie #2 LinK De Zijl
zo 20 januari 15.10 Junioren-Jeugd-Senioren #3 WZK Sterrenbad
do-zo 24-27 januari ONMK kb
zo 27 januari 13.40 Swimkick-Minioren #2 ZVZ/WVZ De Veur

 

Februari 2019

Dag Datum Verzameltijd Wedstrijd Organisatie Zwembad
za-zo 2-3 februari KNZB Challenger (50m)    
zo 3 februari 13.40 LAC #3 ZVZ/WVZ De Veur
zo 10 februari 13.40 Zwemcompetitie #3 ZVZ De Veur
zo 17 februari   Swimkick-Minioren #2 Donk/De Gouwe/Van Vliet-Barracuda Groenhovenbad

 

Maart 2019

Dag Datum Verzameltijd Wedstrijd Organisatie Zwembad
za-zo 2-3 maart KNZB Challenger (50m)    
zo 10 maart 13.25 Niveauwedstrijd #3 Regio West Waterthor
za-zo -10 maart   Speedo Jaargangfinale ZVL-1888 De Zijl
zo 17 maart 15.25 Junioren-Jeugd-Senioren #4 De Watervogels De Windas
zo 17 maart   JIO #3 DSZ  
zo  24 maart   Zwemcompetitie #4 GZC Donk Groenhovenbad
zo  31 maart 13.40 LAC #4 WVZ/ZVZ De Veur

 

April 2019

Dag Datum Verzameltijd Wedstrijd Organisatie Zwembad
vr-zo 5-7 april Swimcup / NK 5000 / NJK 800/1500 KNZB
zo 7 april 12.55 Niveauwedstrijd #4 Regio West Waterthor
vr-zo 12-14 april Swimcup / NK lange afstanden KNZB
zo 14 april 15.25 Vijfkamp #3 De Watervogels De Windas
vr-zo 19-21 april   AIYSC Z.O.L.A. Antwerpen

 

Mei 2019

Dag Datum Verzameltijd Wedstrijd Organisatie Zwembad
do-zo 2-5 mei ONMK  
zo 5 mei 13.40 Vijfkamp #4 ZVZ De Veur
zo 12 mei Simkick-Minioren #3 AZC/BZ&PC/ZV Westland Aquarijn
za-zo 18-19 mei
Regiokampioenschappen LB (limieten) Regio West Hofbad
za-zo 25-26 mei Regiokampioenschappen LB (limieten) Regio West Hofbad

 

Juni 2019

Dag Datum Verzameltijd Wedstrijd Organisatie Zwembad
za 1 juni 14.00 Regionale Miniorenfinales Regio West Hofbad
zo 2 juni 12.30 Regionale Miniorenfinales Regio West Sportboulevard Dordrecht
za-zo 8-9 juni   Pfingstschwimmfest   Nordhorn
do-zo 13-16 juni NJJK LB KNZB Tongelreep
zo 16 juni 13.00 B-kampioenschappen Regio West Hofbad
vr-zo 21-23 juni ONK KNZB
zo 23 juni   JIO #4 WZK Sterrenbad
zo 23 juni 13.40 Vijfkamp WVZ De Veur

 

Juli 2019

Dag Datum Verzameltijd Wedstrijd Organisatie Zwembad
zo 7 juli 13.40 Clubkampioenschappen ZVZ De Veur
za-zo 13-14 juli 12.00 Netherlands Invitational Novum Tongelreep

 


Ogenblik a.u.b. ...