Zwem Vereniging Zoetermeer

Bestuur / Commissies

Bestuur

Functie Naam Email Foto
Vice voorzitter Tanja Sluiter  
Secretaris Eric Beuzekamp
Penningmeester Peter Kalshoven
Algemeen bestuurslid Lieke Molenaar  
Sylvia Schuling
Tanja Sluiter
Ledenadministratie Peter Kalshoven
Sylvia Schuling
Angela de Vries-Rog  
Contributieadministratie Peter Kalshoven  
Angela de Vries-Rog  
Ondersteuning bestuur Leny Cohen    
José Hemmer  
Olivier Schotgerrits

Commissies

Functie Naam Email Foto
Commissie Elementair Zwemmen Nydia van der Graaf  
Astrid Kenens-Kenens
Claudia Schuling  
Sylvia Schuling
Petra Visser  
Sander van Vliet  
CEZ Lesgeven Bevoegd William Appeldooren    
Joost Bonnet  
Harry van Dijk
Monica van der Goot-Roode
Nydia van der Graaf
Danielle Hacquebard  
Liesbeth van der Lans  
Raymond Lexmond/Hacquebard  
Josette Moret
Thijs Moret
Bastiaan van der Ploeg
kimberley Post  
Claudia Schuling  
Sylvia Schuling
Tanja Sluiter
Carlijne Tap
Sylvia Trijsburg-Verwoerd
Wesley Versnel  
Rutger van Vliet  
Sander van Vliet  
Raymond van der Vlist  
CEZ Lesgeven Assistent Lennert Fries    
Bob Honig  
Rick Huybregts  
Demi Jonk  
Jennifer Kooij
Eduard Kooijmans  
Isis van der Lint  
Megan van der Lint  
Ed Meijer  
Tim van Setten van der Meer
Marjolein Top-Nowee  
Patrick Van der Vlist  
CEZ Ondersteuning Emilia Appeldooren  
Eduard Kooijmans  
Hans Schuling
Water Polo Commissie Rutger van den Bosch  
Peter Kalshoven
Martin Savans
WPC Technische Commissie Martin Savans  
Kors van Tilburg  
WPC Trainer Ramon Cano Thuman    
Arno van Dijk  
Jarl Gobbens  
Vince Hillebrink  
Paul Lameijer
Arjan van der Meer
Kees Sleeuwenhoek  
Kors van Tilburg  
Ingrid Wessels  
WPC Coach Arno Bos  
Rutger van den Bosch
Arjan van der Meer
Ivar De Snaijer  
Kors van Tilburg  
Ingrid Wessels  
WPC Scheidsrechter Arno Bos  
Ramon Cano Thuman  
Vince Hillebrink  
Claudia Schuling  
Leon Trijsburg
Hans Zuurmond
WPC Evenementen Commissie Rene Albers    
Jermaine Gras  
Rene van der Meijden  
Joost Wielaard  
Zwem Commissie Marjon Dijkman-den Hollander  
Trudy Manders  
Lieke Molenaar
Henk van der Vlies
ZC Bevoegd trainer Yancey Bouman  
Sanne van Dijk
Erna Hols
Marcel van Lochem
Lieke Molenaar
Mike Molenaar
ZC Assistent trainer Lisanne Dijkman    
Anne Straub  
ZC Official Rene Albers    
Nancy Boudestein-Snel
Yancey Bouman
Rien Bruggeman
Harry van Dijk
Jeanette van Dijk  
Sanne van Dijk
Marjon Dijkman-den Hollander
Mariëlle Drabbe-Buijs  
Marco van Helden  
Sonja Hendriks  
Pam Hols  
Carolien Maas  
Lieke Molenaar
Mike Molenaar
Ellen Paardekooper-Braakhuis  
Sharida Pabarni-Veldkamp
Marjolein Taal-Wolters
Stefan Tiebosch
Peet Verbeek  
Edwin van 't Walderveen
ZC Ondersteuning Debbie Bouman
Wendy van Helden  
Thomas de Ruig  
Commissies-Secretaris Lieke Molenaar  
Jeugd Commissie Anouk Briegoos    
Paul van Dijk
Nydia van der Graaf
Thijs Moret
Tanja Sluiter
Margriet Toet
Jubileumcommissie Nydia van der Graaf  
Bert Kortekaas  
Sylvia Schuling
Tanja Sluiter

Ogenblik a.u.b. ...